Реклама

Що таке Getgrass.io і чи можна отримати пасивний дохід з цього проекту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Grass — це революційна концепція, яка слугує децентралізованим ринком проксі-серверів для житлових будинків, який має на меті змінити спосіб монетизації нашого інтернет-з’єднання. Давайте детально розглянемо, як Grass планує принести вам користь і як ви можете максимізувати свій пасивний дохід як один із перших користувачів.

Система винагород Grass: заробіток балів і комісійних

getgrass

Grass призначений для продажу невикористаної пропускної здатності Інтернету компаніям і науковим установам, яким потрібно переглядати Інтернет з різних місць. Оскільки великі дані є галуззю вартістю 274 мільярди доларів, потенціал заробітку на приватних IP-адресах, подібних до вашої, є значним.

Система винагороди Grass вимірюється в балах Grass, які виплачуються прямо пропорційно вашому часу роботи в мережі. Чим більше ваш комп’ютер увімкнено та підключено до Інтернету, тим більше балів ви набираєте. Крім того, ви можете отримати 20% комісії за бали, накопичені людьми, яких ви запропонували. На цьому етапі ви можете заробляти до 100 балів на годину плюс ще 20 від рефералів.

Цінність Grass

Цінність Grass прямо пропорційна кількості IP-адрес, що працюють на ньому. Чим більше IP-адрес, тим більше покупці будуть платити за кожен використаний ними гігабайт. Слід враховувати два ключові моменти:

 1. Ви не просто заробляєте бали Grass за встановленою вартістю : розширюючи мережу, ви робите її ціннішою та активно сприяєте збільшенню власних комісій.
 2. Коли ви накопичуєте бали, ви володієте частиною мережі : коли вартість мережі зростає, ви берете участь у цьому зростанні.

Будучи одним із перших користувачів Grass, ви будете частиною зростання мережі, а оновлення ключових статистичних даних будуть ознаками успіху для всіх, включаючи вас.

Надання справедливої ​​компенсації

Grass — це не лише зміна несправедливої ​​системи, яка використовує підключення до Інтернету; йдеться про розширення можливостей користувачів контролювати свої ресурси та отримувати пасивний дохід. Завдяки прозорій системі винагород, можливостям для рефералів і зростаючій мережі Grass готує основу для більш справедливого та прибуткового майбутнього для всіх своїх користувачів.

Як працює Grass

1. Визначення домашніх IP-проксі: ваш погляд на Інтернет

Концепція Grass обертається навколо ідеї житлових IP-проксі. Уявіть собі авіакомпанію, яка хоче знати ціни конкурентів на квитки на літак. Їм потрібен доступ до цих даних з різних місць, щоб отримати точну картину. Тут грає роль ваша унікальна IP-адреса.

Діючи як домашній IP-проксі, ви дозволяєте комусь направляти свій інтернет-трафік через вашу IP-адресу, дозволяючи їм бачити Інтернет з вашої точки зору. За допомогою цього подання можна шукати загальнодоступні дані в Інтернеті, наприклад інформацію про ціни.

Насправді це означає спільний доступ до Інтернету. Якщо у вас є неактивна пропускна здатність, яка не використовується, компанії можуть використати її, щоб очищати Інтернет з вашої IP-адреси. Цей ресурс, про який ви можете навіть не підозрювати, є цінним, і його роздають без вашого відома.

2. Сьогодні ринок житлових проксі: централізована проблема

В даний час ринок IP-проксі-серверів для житлових будинків контролюється кількома централізованими постачальниками послуг. Ці компанії створюють масивні проксі-мережі, використовуючи локальні IP-адреси, і продають невикористану пропускну здатність покупцям.

Проблема? У найкращому випадку власникам цих IP-адрес платять якомога менше, щоб максимізувати прибуток для мережі. У гіршому випадку звичайні користувачі Інтернету мимоволі віддають свою невикористану пропускну здатність, не отримуючи натомість ні копійки.

Ця ситуація призвела до розвитку галузі, яка, в кращому випадку, є дещо експлуататорською, а в гіршому – відверто неетичною. В існуючому ландшафті домінують посередники, які витягують цінність без справедливої ​​компенсації законним власникам ресурсів мережі.

3. Grass: децентралізоване рішення

Grass тут, щоб змінити статус-кво. Як децентралізована альтернатива існуючим мережам Grass дозволяє користувачам продавати свою невикористану пропускну здатність етично, демократично та безпечно.

 • Етично : Grass передає доходи від продажу мережевих ресурсів їхнім законним власникам, а не використовує їх.
 • Демократичний : Оплачуючи токенами, Grass компенсує користувачам право власності на саму мережу, надаючи їм частку та право голосу в її напрямку.
 • Безпека : децентралізація пом’якшує невід’ємну небезпеку того, що невелика кількість компаній контролює цю інфраструктуру.

Grass працює як веб-розширення, яке користувачі можуть завантажити та забути про нього. Він працює за лаштунками, допомагаючи іншим отримувати загальнодоступні веб-дані в обмін на оплату рідним маркером протоколу. Цей токен служить подвійним цілям: він накопичує частину зборів, зібраних мережею, і функціонує як токен управління, що дозволяє користувачам голосувати за важливі рішення щодо протоколу.

Більш справедливе майбутнє

Grass — це більше, ніж просто технологічна інновація; це принциповий підхід до галузі, яка довгий час була затьмарена експлуатацією та централізацією. Використовуючи технологію блокчейн, Grass створює більш справедливий розподіл ресурсів і повертає контроль над мережею в руки її законних власників.

Потенціал Grass зробити революцію на ринку житлових проксі величезний. Він пропонує людям можливість монетизувати те, про що вони навіть не підозрювали, і, роблячи це, створює більш безпечний, етичний і демократичний ринок мережевих ресурсів.

У світі, де дані продовжують керувати бізнес-рішеннями, Grass виступає маяком справедливості та інновацій. Йдеться не лише про отримання пасивного доходу; йдеться про те, щоб змінити галузь і зробити Інтернет більш справедливим місцем для всіх.

Як використовується ваша пропускна здатність

Навчання моделі штучного інтелекту потребує величезної кількості веб-даних, доступних переважно через загальнодоступний Інтернет. Трава полегшує цей процес двома різними способами:

Спочатку він дає змогу лабораторіям штучного інтелекту безпосередньо шукати дані в мережі для вдосконалення своїх моделей штучного інтелекту. Крім того, Grass може надати цим лабораторіям попередньо зібрані набори даних.

Grass компілює ці набори даних через свою розгалужену мережу вузлів, спеціально розроблених для веб-скопіювання. Ця подвійна можливість робить Grass незамінним активом для лабораторій ШІ, допомагаючи їм отримувати необроблені дані та пропонуючи структуровані набори даних, налаштовані на інновації ШІ.

Заробляйте гроші з GetGrass.io

У середньому ви можете заробляти близько 20-30 доларів на місяць (орієнтовно), просто використовуючи розширення Chrome і навіть не замислюючись про це. Крім того, якщо ви запросите своїх друзів, ви зможете зробити ще більше. З огляду на те, що життєвий цикл програми знаходиться на ранньому етапі, це чудовий час, щоб зареєструватися та почати збирати токени, які після airdrop можна буде продати або ж тримати їх і далі. Для реєстрації переходимо за цим посиланням.

Реферальна система GetGrass Epoch Phase

реферальна програма

Epoch Phase — це окремі періоди часу, протягом яких ви можете накопичувати бали, які можна переглянути на знімку на інформаційній панелі. Епоха візуалізує ваш щомісячний заробіток балів. Ваша загальна кількість балів залишатиметься незмінною для бета-версії, але інформаційна панель показуватиме, скільки ви заробили щомісяця.

Бонусний дохід:

Ви отримаєте бонус у 5000 балів після досягнення 100 годин безвідмовної роботи.

Ви отримаєте бонус у 2500 балів після досягнення 100 годин безвідмовної роботи.

Більший час безвідмовної роботи підвищує ваш рейтинг у системі, що принесе додаткові бонуси та винагороди, оскільки GetGras продовжує випускати оновлення та рекламні акції.

Ранг Титана:

 • 49 616 939,00 балів або 221 запрошення.
 • Винагорода 250 тис

Авангардний ранг:

 • 7 394 899,99 балів або 185 запрошень.
 • Винагорода 100 тис

Звання завойовника:

 • 2 767 564,12 балів або 154 запрошення.
 • Винагорода 50 тис

Діамантовий рейтинг:

 • 375 443,13 балів або 136 запрошень.
 • Винагорода 19 тис

Смарагдовий ранг:

 • 118 247,20 балів або 86 запрошень.
 • Винагорода 6 тис

Платиновий рейтинг:

 • 36 351,14 балів або 34 запрошення.
 • Винагорода 1,8 тис

Золотий ранг:

 • 11 351,30 балів або 17 запрошень.
 • Нагорода 565

Срібний ранг:

 • 2595,00 балів або 11 запрошень.
 • Винагорода 130

Бронзовий ранг:

 • 373,00 балів або 6 запрошень.
 • Нагорода 20

Залізний ранг:

 • 0,00 балів або 0 запрошеньНовини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найчастіші проблеми в роботі месенджера Viber

Додатком Viber користуються мільйони людей по всьому світу. Програма стабільна в роботі, налаштування прості та досить зрозумілі. Зазвичай, повідомлення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -