Реклама

Ціна смартфона Huawei Mate 30E Pro вражає

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ціна смартфона Huawei Mate 30E Pro вражає, він виявився дорожчим за Huawei Mate 40. Нова версія Mate 30 дебютувала одночасно з Mate 40.

Ціна смартфона Huawei Mate 30E Pro вражає

У день європейського анонса смартфонів Mate 40 компанія Huawei представила в Китаї модель Mate 30E Pro. Це такий варіант звичайного Mate 30 Pro, але з зменшеною кількістю іноземних (не китайський) комплектуючих і на базі SoC Kirin 900E. Вчора Huawei запустила продажу Mate 30E Pro і оголосила вартість моделі. Виявилося, вона вийшла навіть дорожче Mate 40!

Mate 30E Pro представлений двома версіями - 8/128 і 8/256 ГБ. Їх вартість, відповідно, $ 800 і $ 870. У той час як базовий Mate 40 в Китаї оцінений в $ 750 (або 640 євро). Правда, продажі Mate 40 в Китаї стартують лише 21 грудня, а Mate 30E Pro можна купити вже. Але чи варто це робити, якщо Mate 30E Pro нітрохи не краще торішнього Mate 30 Pro?

Читайте також: Смартфон Huawei Mate 40 Pro Провалив Тест На Падіння.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нові потужні ігрові смартфони Xiaomi Black Shark 5 та 5 Pro вже можна придбати по всьому світу

Xiaomi вирішили недавно вразити своїх користувачів смартфонами, які ідеально підійдуть для ігор. Це потужні пристрої із якісними процесорами, додатковими...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -