Реклама

Декілька секретів про комп’ютерну мишку

Останні Новини

Здається, що всі вже знають як користуватись комп’ютерною мишкою і ніякими новими функціями людей не здивувати. Але ми запевняємо, що це не так. Сьогодні поговоримо, що ж можна робити мишею, щоб полегшити роботу за комп’ютером.

Є декілька цікавих функцій в мишки при роботі з текстом. В текстових редакторах часто потрібно щось виділити, перенести, стерти, скопіювати і т.д. Так от миша допоможе в цьому завданні, але не такими способами, якими всі звикли, а дещо іншими.
Для того, щоб виділити потрібну частину тексту не обов'язково затискати ліву кнопку і рухати мишкою. Вистачить навести на потрібне слово, клікнути два рази і воно виділиться, або ж клікнути три рази і буде виділений цілий абзац. Для копіювання не потрібно натискати праву клавішу і в контекстному меню шукати функцію "Копіювати". Можна просто виділений участок перетягнути або в інше місце в документі, або в браузер (пошукову панель), або в потрібну програму. Як бачите, все набагато швидше і легше.

Цікаво: Переваги лазерної миші для комп’ютера

Наступна корисна функція мишки - масштаб. Буває, що текст або зображення в інтернеті дуже маленьке, що неможливо роздивитись. У такому разі його можна збільшити. Робиться це за допомогою натискання кнопки Ctrl, одночасно з цим крутите колесико на миші і сторінка стає більшою чи меншою.

Якщо ви читаєте щось в інтернеті довге, то прокручувати можна або за допомогою просто коліщатка, або ж затискаючи його, рухати самою мишкою. Другий варіант зручніший, адже сторінка тоді гортається плавно.

Ну і найцікавіше - жести мишкою. Не усі з цим знайомі, але є багато програм, а також браузерів, в яких можна налаштовувати жести. В браузері, наприклад, можна гортати сторінки вперед і назад. Для цього натисніть Ctrl і водіть мишкою вліво або вправо.
Також в програмах можна налаштовувати мишку під себе. Тобто, в залежності від потреб, в кожного користувача мишка буде працювати по-своєму.

Ось такі прості поради допоможуть полегшити роботу за комп'ютером, а також зробити її цікавішою та веселішою.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи пропаде роз’єм Lightning із iPhone в майбутніх моделях?

Нещодавно стало відомо, що Європейський Союз вирішив прийняти закон про перехід усіх пристроїв середніх та малих розмірів на єдиний...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -