Реклама

Dell UP3221Q – перший mini-LED монітор на ринку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Dell показала свій монітор UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) ще на початку поточного року, але тепер він виходить на ринок. Продажі стартують з 5 листопада. Як стверджують в компанії, Dell UP3221Q – перший mini-LED монітор на ринку.

Dell UP3221Q - перший mini-LED монітор на ринку

Для монітора заявлене охоплення колірного простору DCI-P3 на 99,8%, а Adobe RGB – на 93%. Крім того, тут є сертифікація VESA DisplayHDR 1000. Також варто відзначити заводське калібрування і вбудований колориметр Calman.

Що стосується звичайних параметрів, монітор оснащений панеллю діагоналлю 31,5 дюйма дозволом 3840 х 2160 пікселів, а також портами DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, Thunderbolt 3 (x3), USB 3.2 (x2) і роз'ємом для підключення зовнішнього колориметра.

При цьому Dell UP3221Q вийшов дуже дорогим - він коштує 5000 доларів. Зате підставка поставляється в комплекті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Офіційні характеристики OPPO A16 просочились до випуску

OPPO має запустити нового наступника минулорічного OPPO A15, відомого як OPPO A16, найближчими тижнями. Напередодні його запуску ми вже отримали свій перший...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -