Реклама

Для чого і як часто треба перезавантажувати смартфон?

Останні Новини

В кожної людини є хоча б якась вдома техніка, також кожен хоче, щоб вона працювала добре та довго. Така ж сама історія і з смартфонами. Користувачі постійно шукають інформацію про те, що можна, що не можна, а що потрібно робити з телефоном для кращої роботи. Сьогодні в цій статті ми розберемо тему перезавантаження телефона.

Почнемо розповідь із способів перезавантаження. Це, напевно, знає практично кожен, але зайвий раз прочитати не зашкодить. Є два варіанти перезавантаження. Обидва з них виконуються за допомогою кнопки блокування (живлення). Щоб заблокувати телефон, потрібно просто нажати на кнопку збоку смартфона, а для того, щоб його вимкнути треба цю ж кнопку зажати. Після тривалого натискання на екрані з'являються написи "перезавантажити" та "вимкнути". Якщо обрати перший варіант, то телефон сам все зробить за декілька хвилин. А другий варіант вже вимагає втручання користувача. Ви спочатку натискаєте "вимкнути", після цього потрібно буде повторно натиснути та утримувати кнопку, щоб смартфон увімкнувся. З цим все зрозуміло.

Цікаво: Названо програми, які варто замінити, щоб смартфон запрацював швидше

А для чого взагалі перезавантажувати смартфон? Скажемо наперед - для покращення роботи. Під час вимкнення, кожен телефон закриває всі програми, відключає все, що працює в фоновому режимі, а також має змогу виправити якісь неполадки. Саме по цій причині користувачі вимикають техніку, коли та починає виснути. Також оновлення операційної системи теж завжди вимагає перезавантаження пристрою. Після перезагрузки робота смартфона стає швидша та якісніша.

Ну і останнє питання, яке виникає, це як часто треба перезавантажувати телефон. Однозначної відповіді на це питання немає. Все залежить від роботи пристрою. Звісно, кожен день це робити не потрібно, в цьому немає сенсу. Найкраще робити перезавантаження тоді, коли є недоліки в роботі, коли телефон зависає або починає повільно думати. Також є сенс вимикати смартфон після будь-яких оновлень, хоча про це вас повідомить система.

Просто так без причини вимикати і вмикати телефони не потрібно. Вони всі влаштовані так, щоб оптимізовувати роботу та виправляти помилки самостійно, без втручання.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Китай буде захищати компанію Huawei

Міністерство закордонних справ Китаю заявило, що США необгрунтовано вводять санкції проти Huawei. Вони наголосили, що Китай буде захищати компанію...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -