Реклама

Для чого створений GetApps на смартфонах Xiaomi та що з ним робити?

Останні Новини

Коли людина купує телефон, то часом навіть і не дивиться, які програми там вже встановлені та що взагалі на ньому є. Є користувачі, які використовують лише декілька функцій на смартфоні, обмежуючись дзвінками, листуванням, інтернетом.

Усі власники телефонів бренду Xiaomi мають на своєму пристрої програму, яка насправді дуже популярна, але маловідома. Назва її GetApps. Якщо вдуматись в саму назву, то вже можна частково зрозуміти для чого вона створена. Це магазин додатків аналогічний до Play Маркету, але в ньому знаходяться самі хороші, потрібні та популярні програми. Часом буває, що в Play Маркеті тяжко щось знайти, або вибиває за пошуковим запитом безліч усього і не знаєш, що краще. Так от в GetApps все простіше, вона спеціально створена для смартфонів Xiaomi, тому і додатки включає усі, які будуть корисні саме для цих телефонів.

Цікаво: Названо функції, які Xiaomi додає до MIUI 12

У випадку, якщо ви вирішили, що даний додаток вам не потрібен і лише займає місце на телефоні, то його можна видалити так само як і інші програми на смартфоні. Звісно, якщо GetApps вам не заважає, то залиште його, адже він дуже простий та корисний у використанні, можливо колись знадобиться.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо iPhone, який найбільше продається в Україні

В Україні велика база шанувальників та фанатів компанії Apple, що позитивно відображається на продажах їхніх пристроїв. Зараз же буде...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -