Реклама

До анонсу готується 5G смартфон з чорно-білим екраном

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що до анонсу готується 5G смартфон з чорно-білим екраном. Компанія Hisense залишається однією з небагатьох, хто продовжує випускати смартфони з екранами E Ink. Зазвичай це моделі з двома панелями, одна з яких є панеллю з електронними чорнилами. Але смартфон A7 5G, схоже, отримає виключно такий дисплей.

До анонсу готується 5G смартфон з чорно-білим екраном

Анонс смартфона очікується 22 грудня. Подробиць про нього поки практично немає, але на рекламному постері можна бачити роз’єм для навушників і порт USB-C.

Підтримка 5G натякає на відносно продуктивну платформу, але це може бути практично невідома у нас Unisoc Tiger T7510. До слова, Hisense A7 5G буде першим смартфоном з екраном E Ink і підтримкою мереж п'ятого покоління, хоча питання доцільності такої зв'язки залишається відкритим.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Эксперт рассказал, нужно ли заклеивать камеру и микрофон в ноутбуке

Стаття доступна українською...В настоящее время вопрос конфиденциальности чрезвычайно важный, а все потому, что использование смартфонов и других умных устройств...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -