Реклама

Додаткова банківська карта: для чого і кому потрібна?

Останні Новини

Кожен клієнт банку має можливість отримати додаткову картку, але для початку треба розуміти, що це таке і для чого потрібне. Давайте розберемо детально. Якщо людина має рахунок та картку в банку, але хоче щоб хтось із сім’ї теж користувався цими коштами, то можна відкрити одну або декілька додаткових карток до основної вже існуючої. Це дуже зручно, адже таким чином можна зберігати на рахунку сімейний бюджет, яким зможуть користуватись всі члени родини. Цікаво те, що таку додаткову картку можна створити дітям будь-якого віку (навіть меншим, ніж 14 років).

Додаткова картка прив'язана до основної, але одночасно між ними є і дещо індивідуальне. Наприклад, номер карти, пароль та код на звороті буде в кожної карти свій. А от термін дії та сам рахунок спільний для усіх. Усі гроші, які є на основному рахунку, доступні і для прив'язаних карток. Єдине, це можна встановити кругом різні ліміти на оплати та зняття грошей. Також власник основного рахунку бачить усі дії з додатковими картками. Тобто, батьки можуть контролювати витрати дітей та усіх, хто користується грошима.

Цікаво: Названо найпоширеніші способи шахрайства з банківськими картами ПриватБанку

Поки що здається, що в додаткових картках одні плюси, але це не так. На жаль, є багато мінусів, на які варто звернути увагу перед оформленням.


Перше і інколи найбільш дискомфортне це те, що для будь-яких змін налаштувань додаткової картки або ж для перевипуску потрібен власник основного рахунку. До прикладу, якщо хтось із сім'ї, хто має додаткову картку, вирішить звернутись до банку для вирішення проблеми, то йому не допоможуть, адже обов'язково має бути власник. Це дуже незручно у випадку, коли люди знаходяться в різних містах.


Ще один недолік - це повна відсутність інтернет-банкінгу або ж обмеження в його функціях. Ця проблема залежить від банку в якому ви маєте рахунок. Деякі взагалі дають можливість управляти рахунком в інтернеті лише власнику основної карти, але є і такі банки, які дозволяють це робити усім, тільки вже з певними обмеженнями.

Не дуже комфортна ситуація з лімітами по карті. Його потрібно налаштовувати лише в відділенні банку, при цьому писати заяву. Якщо вам один місяць потрібен менший ліміт, наступного місяця більший і т.д., то кожен раз вам потрібно буде звертатись до операторів і вирішувати це питання. Ну і як вище зазначено, це має право робити лише власник основного рахунку.

Варто ппрочитати: Українцям розповіли, чому необхідно ставити підпис на банківських картах

Ну і останній мінус - усім власникам додаткових карток видно залишок грошей. Це небезпечно в тому випадку, якщо у вас там лежать великі суми, а додаткова картка є у дитина. Адже дитина може не подумати і показати цю інформацію стороннім людям. Тому краще не зберігати великі гроші на рахунках, до яких є доступ у багатьох людей.


Цікаво те, що самі ж банки, які придумали цю систему, її не люблять. Адже часто не можна нормально розібратись, хто які гроші витратив, хто коли їх зняв і т.д.


Якщо вам не потрібно контролювати витрати когось із родини, то краще не брати додаткову картку, а просто випустити для кожного окремі картки з усім індивідуальним. Тоді не буде проблем з банкінгом, налаштуваннями, лімітами та обслуговуванням. Тим більше, гроші можна буде все одно перераховувати будь-коли. Це буде кращим та зручнішим варіантом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як ввімкнути камеру, торкнувшись задньої панелі iPhone

Якщо ви хочете відкрити програму « Камера » свого iPhone і швидко робити фотографії , навіть не торкаючись екрана, ви можете запустити її...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -