Додаток Google Meet отримує функцію шумозаглушення

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google випускає нові функції для своїх програм для відеозв’язку. Буквально кілька тижнів тому компанія оголосила, що Google Meet отримує функцію розмиття фону та розпочинає впровадження функції спільного використання екрана для Google Duo. Зараз оголошено, що мобільний додаток Google Meet отримує функцію шумозаглушення, яка доступна для настільної версії з квітня.

Функція шумозаглушення призначена для фільтрації фонових шумів. Демонстраційне відео, яке вийшло кілька місяців тому, показує, що функція придушення шуму може відфільтрувати різноманітні повсякденні звуки, наприклад, коли ви розгортаєте закуску, друкуєте або клацаєте ручкою. Це навіть відфільтрує шум, якщо ви знаходитесь у громадському місці, наприклад, в аеропорту.

Google заявляє, що ця функція розповсюджується сьогодні, але, як ми бачили з останніми функціями, це може бути активація на стороні сервера, а не оновлення, яке ви можете завантажити з Play Store.

Ця функція стане доступною для мобільного додатка Google Meet (Android та iOS) в найближчі місяці.

Рекомендуємо: Google Обмежує Безкоштовне Використання Google Meet.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Нова Пошта вирішила кардинально змінити свою концепцію

Компанія Нова Пошта вирішила кардинально змінити свою концепцію. Згідно офіційної інформації, яка з’явилася на сайті компанії, вони вирішили надавати...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -