Реклама

Додаток Samsung Members розширює свої можливості

Останні Новини

Додаток Samsung Members вже відомий користувачам пристроїв Galaxy.Він допомагає тестувати наприклад функціональність камери,стан батареї,активність безпровідної зарядки,функцію розпізнавання обличчя,підключення пера S Pen та інші,сумарно 27 показників.Samsung Members не лише тестує та діагностує,а й займається усуненням несправностей.

Цікаво: Розповідаємо, як видалити об’єкти з фотографій за допомогою Samsung Galaxy

Після оновлення з’явились додаткові послуги, такі як діагностика помилок роботи SIM-карти, робота режиу Flex в просторах Galaxy, що складаються. Такж з’явилась кнопка Start, за допомогою якої є більше часу на підготовку зчитування обличчя для ідентифікації.Це допоможе усунути несправності авторизації.

Нагадаємо,що для здійснення перевірки користувач повинен відкрити вкладку Support(Підтримка),а в ній View Tests(Переглядів тестів),а потім Test All(Перевірити все).Можна також вибрати функцію Diagnostic(Діагностика) в розділі Battery and device care(Догляд за аккумулятором та пристроєм), розміщеному в Device settings(Налаштування пристрою).

В майбутньому Samsung планує додати функції діагностики на такі пристрої як Galaxy Buds та Galaxy Watch

Цікаво: Samsung Galaxy Tab A7 2022 – чим здивує цей новий планшет за 200 доларів?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcesamsung
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як видалити свій обліковий запис WhatsApp

Якщо ви готові залишити WhatsApp позаду відповідно до нової політики конфіденційності , і ми не можемо звинуватити вас. Можливо, ви просто готові до комутатора...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -