Реклама

Додаток YouTube Music ввійшов в “елітний клуб” додатків

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, додаток YouTube Music ввійшов в “елітний клуб” додатків із 500 млн завантажень. Це персональний рекорд для додатку YouTube Music, який надійшов на заміну додатку Google Play Music.

Музика на YouTube з’явилася в 2018 році і з тих пір компанія наполегливо працює над його покращенням та комфортом у використанні. Google весь час проводить різноманітні опитування на тему того, як зробити додаток ще кращим. Сам додаток можна використовувати в комплекті з YouTube Premium.

Варто відмітити (хоч всі й так це знають), що YouTube Music має найбільшу бібліотеку з усіх музичних сервісів. Крім цього, кожен знайдений кліп, або музика, може відтворюватися на YouTube Music. Однак доріжки, які не додані до музичної служби, погоджуються на 192 кбіт / с, а не на 320 кбіт / с.

Вітаємо Google з черговим досягненням.

Рекомендуємо: Компанія Google Представила Стабільну Версію Android 11.

Джерело: Google Play

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як SSD покращить ваш ігровий досвід

Ви втомилися від тривалого завантаження, коли ви намагаєтеся грати в ігри? Оновлення застарілого жорсткого диска до високопродуктивного SSD значно скоротить...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -