Реклама

Додаток YouTube отримав новий інтерфейс на Android TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Додаток YouTube отримав новий інтерфейс на Android TV та Fire TV. Можливо такий YouTube з’явиться і на інших платформах розумних телевізорів. Це серверне оновлення і з боку користувача не потрібно ніяких дій для установки апдейта.

Додаток YouTube отримав новий інтерфейс на Android TV

У новому інтерфейсі фокус постійно залишається на відео, навіть коли з’являється повзунок.

Додаток YouTube отримав новий інтерфейс на Android TV

Інтерфейс став чистішим, більшість другорядних елементів тепер приховано і з’являється у вигляді спливаючих кнопок, в тому числі кнопок «Подобається», регулювання якості відео, і так далі. Не те, щоб ці кнопки були принципово новими, але вони теж стали менше.

Крім того, з інтерфейсу повністю зникли кнопки запуску, паузи і пропуску. Залишилися лише повзунок і рядок рекомендованих роликів з прокруткою вниз. Інтерфейс став менш перевантаженим, але в той же час може викликати деякі недорозуміння певний час..

Додаток YouTube отримав новий інтерфейс на Android TV

Команда YouTube вже кілька разів в минулому змінювала інтерфейс для телевізорів, але цей апдейт, безумовно, став одним з найбільших.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкриті технічні характеристики смартфона Nokia 5.3

На офіційному сайті Nokia з’явилась цільова сторінка майбутнього Nokia 5.3. Відповідно і розкриті технічні характеристики смартфона Nokia 5.3. Nokia 5.3...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -