Реклама

Дорогущий флагман Samsung надзвичайно легко зламати

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Видання Sammobile звернуло увагу на недолік конструкції нових флагманських смартфонів Samsung Galaxy S21. Слот для SIM-карт в пристроях розташований занадто близько до мікрофона. Через це дорогущий флагман Samsung надзвичайно легко зламати, пошкодивши мікрофон.

Щоб витягти слот для SIM-карт, потрібно ввести спеціальну скріпку в маленький отвір. У нових Galaxy S21 це отвір розташований в декількох міліметрах від мікрофона, та ще й страшно на нього схоже.

Дорогущий флагман Samsung надзвичайно легко зламати

Samsung поставляє смартфони із захисною плівкою, на якій намальовано, куди можна вставляти скріпку, а куди ні. Однак про ці вказівки можна легко забути і в підсумку переплутати отвори. Єдиний спосіб уникнути цього – уважно дивитися на корпус, перш ніж почати отримувати слот для SIM-карт.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Realme запланували випуск прозорого флагманського смартфона

Сьогодні стало відомо, що Realme запланували випуск прозорого флагманського смартфона. Очікується, що це буде прозора версія смартфона Realme X7...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -