Реклама

Дорогущий флагман Samsung надзвичайно легко зламати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Видання Sammobile звернуло увагу на недолік конструкції нових флагманських смартфонів Samsung Galaxy S21. Слот для SIM-карт в пристроях розташований занадто близько до мікрофона. Через це дорогущий флагман Samsung надзвичайно легко зламати, пошкодивши мікрофон.

Щоб витягти слот для SIM-карт, потрібно ввести спеціальну скріпку в маленький отвір. У нових Galaxy S21 це отвір розташований в декількох міліметрах від мікрофона, та ще й страшно на нього схоже.

Дорогущий флагман Samsung надзвичайно легко зламати

Samsung поставляє смартфони із захисною плівкою, на якій намальовано, куди можна вставляти скріпку, а куди ні. Однак про ці вказівки можна легко забути і в підсумку переплутати отвори. Єдиний спосіб уникнути цього - уважно дивитися на корпус, перш ніж почати отримувати слот для SIM-карт.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi працює над смартфоном з обертовою селфі-камерою

Останні тижні, ми показували декілька різних патентів від компанії Xiaomi. Один з таких стосується смартфона, де селфі-камера буде висуватися,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -