Реклама

Доступ до 4K на YouTube отримає кожен

Останні Новини

Деякий час розробники YouTube експериментували із вмістом 4К для певної категорії своїх користувачів. Зокрема, мова йшла про тих, хто оформив підписку Premium. Користувачі із Premium мали доступ та без проблем отримували відео в роздільній здатності 4K. Зараз команда YouTube у Twitter заявила про отримання доступу до якості 4К для всіх користувачів, без необхідності отримання додаткових підписок.

Нагадаємо, що перемикач якості в 2160p у своїх додатках YouTube почали бачити користувачі підписки Premium минулого місяця, тоді і йшла мова про A/B-тестування від компанії. Деталей щодо цієї функції та експерименту не має багато, зараз компанія від неї відходить, що хороша новина для всіх любителів Ютуб. Правда поки невідомо, чи повернеться компанія до свого експерименту, чи надасть доступ до 4К усім своїм користувача незалежно від статусу.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Доступний Microsoft Surface Pro 9 5G із Gen 3

Запущено новий гібридний планшет від Microsoft - Surface Pro 9 5G із процесором Snapdragon 8cx Gen 3, що працює...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -