Реклама

Довгоочікувані Xiaomi 12 виявились не такими якісними, як очікувалося

Останні Новини

Компанія Xiaomi стала досить популярною серед користувачів, адже у них смартфони продаються за адекватну ціну та мають досить хороші характеристики. Але поряд із цим, у них досить багато мінусів. Про усі ми розповідати не будемо, але от про лінійку Xiaomi 12 поговоримо. Вони розчарували людей більше, ніж попередні моделі. Детальніше читайте нижче.

Презентація даної лінійки смартфонів відбулася нещодавно - в кінці грудня 2021 року. Після цього телефони продавались лише в Китаї, тому якісь відгуки прочитати було тяжко. Але за досить короткий час (13 січня) на YouTube завантажили відео огляд смартфона Xiaomi 12 Pro. Його зняв досить відомий влогер, і він показує як працює камера в даній моделі, а зокрема на морозі. Справа в тому, що сама камера через пару секунд після виходу на вулицю в холодну пору, стає запотівша, а відповідно якість фото погана. Візьміть до уваги, що в той час на вулиці був невеликий мороз. Так як це був перший відгук, то на нього не дуже хотіли звертати увагу і робити якісь висновки про лінійку.

Цікаво: Компанія Xiaomi представила смартфон із дивакуватою назвою

Через ще приблизно тиждень, другий ютубер загрузив відгук, але вже не на один Xiaomi 12 Pro, а на усі смартфони цієї лінійки. Проблема в тому, що камера запотіває у кожному з них, а найгірше те, що це відбувається з внутрішньої сторони, тобто її не вийде просто протерти і користуватись.
Останнім підтвердженням цієї проблеми став відгук звичайного користувача, який розповів ідентичну інформацію.

Проблема запотівання камери насправді досить серйозна. Це не лише погані фото/відео, а свідчення про те, що смартфони даної лінійки дуже погано зроблені. Вони зібрані аби як, а про герметичність і мови не може бути.

Зараз на захист компанії може вийти багато людей зі словами, що ніхто і не обіцяв людям якісного захисту від вологи. Але справа в тому, що інші телефони (старіші чи новіші) не будуть мати такої проблеми. Не важливо який перепад температури і який мороз на вулиці, ваш смартфон точно не буде запотівати. Хто не вірить, може переконатись. Саме тому, варто дуже добре задуматись перш ніж купувати смартфон із даної лінійки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що означає мережевий шантаж та як правильно діяти коли стали жертвою?

Шахраї. Вони зараз на кожному кроці. Куди не подивись, всюди вони повигадували свої схеми для виманювання інформації та грошей...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -