Реклама

DxOMark опублікували рейтинги розумних колонок

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кілька днів тому DxOMark оголосив, що має новий орієнтир для тестування бездротових колонок під назвою DxOMark Speaker. Зараз DxOMark опублікували рейтинги розумних колонок, і результати досить цікаві.

Наразі DxOMark розділив рейтинг на дві цінові категорії. Існує основна категорія, яка має динаміки вартістю менше 200 євро, а розширена категорія, яка має динаміки від 200 до 499 євро. Буде також третій під назвою Premium Category, який матиме колонки вартістю вище 499 євро. Згадується, що ціни базуються на роздрібній ціні на момент випуску в Європі. Для спікерів, які не запускаються на старому континенті, їх ціни перераховуються в євро.

Загальний бал складається з п'яти підбалів з наступних тестів

  • Тембр - наскільки якісно динамік відтворює звук
  • Динаміка - наскільки якісно динамік відтворює рівень енергії звуку
  • Просторовий - здатність динаміка відтворювати стереозвук у всіх напрямках
  • Гучність - максимальна гучність динаміка та те, наскільки плавно гучність збільшується та зменшується залежно від вводу користувача
  • Артефакти - наскільки спотворене аудіо джерела спотворюється при відтворенні

Основна категорія

DxOMark опублікували рейтинги розумних колонок

У рейтингу основних спікерів - Amazon Echo Studio вгорі списку з оцінкою 124 бали, а Xiaomi Mi XiaoAI Speaker HD - із загальним балом 109. Третє місце посіла нещодавно анонсована акумуляторна версія Xiaomi XiaoAI з оцінкою 104 бали.

У списку також Яндекс-станція 2018 року від власного російського пошукового гіганта Яндекс із загальним балом 98, Tmall Genie X5 - 92 бали та Baidu Xiaodu Smart Speaker Ultimate Edition - 48 балів.

Ми дуже розчаровані тим, що новий Nest Audio від Google не перевірявся. Ми сподіваємось, що його буде розглянуто найближчим часом разом із HomePod Mini від Apple .

Розширена категорія

DxOMark опублікували рейтинги розумних колонок

Для просунутої категорії поточним лідером є Harman Kardon Citation 200, який має загальний бал 147 балів. За гарячими підборами - Google Home Max із загальним балом 145 балів. Bose Home Speaker 500 посідає третє місце в списку зі 130 балами, Sonos One ледь не зв’язаний із ним на рівні 129 балів, тоді як Huawei Sound X відстає - 126 балів. Apple HomePod завершує список (на даний момент) з оцінкою 113 балів.

Хоча не всі погоджуються з оглядами DxOMark, особливо, що стосується оглядів його телефонів, ми майже впевнені, що китайські виробники, такі як Huawei та Xiaomi, почнуть хвалитися балами своїх колонок, коли вони запускатимуть нові моделі, як це вже роблять. зі своїми смартфонами.

Читайте також: Фахівці DxOMark готуються до великого анонсу.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, чому банківські картки мають обмежений термін дії

Практично всі власники банківських карток стикаються з стандартною процедурою її перевипуску. В даному випадку не йде мова про ті...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -