Реклама

DxOMark випустить огляд камери Galaxy Note 20 Ultra

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що DxOMark випустить огляд камери Galaxy Note 20 Ultra. Нагадуємо, що вони брали невелику перерву.  Після перерви, першим смартфоном, який перевірили в DxOMark, був Vivo X50 Pro Plus. Наступним буде огляд камери Samsung Galaxy Note 20 Ultra .

Згідно з твітом офіційного акаунта DxOMark, оцінка камери та огляд Galaxy Note 20 Ultra будуть опубліковані в понеділок, 5 жовтня. Це дуже важливий огляд, і буде цікаво подивитися, чи зможе флагманський телефон Samsung взяти корону від Mi 10 Ultra, який зараз сидить на вершині з оцінкою 130 балів. На даний момент у списку 10 найкращих є лише один телефон Samsung, і це Galaxy S20 Ultra .

Galaxy Note 20 Ultra має 108MP f / 1.8 основну камеру з оптичною стабілізацією зображення. Він також має 12-мегапіксельну телескопічну камеру f / 3.0 periscope з 5-кратним оптичним збільшенням і 50-кратним гібридним збільшенням. Samsung додає ще 12-мегапіксельний датчик, цього разу з надшироким об’єктивом, щоб завершити потрійну настройку камери.

Як ви думаєте, Galaxy Note 20 Ultra розміститься вище, ніж Mi 10 Ultra? Повідомте нас у полі для коментарів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як захистити свій домашній Wi-Fi від сусідів та інших сторонніх підключень

Ситуація, про яку ми зараз поговоримо, знайома практично усім – до вашого Wi-Fi підключаються сусіди. Так, таке буває дуже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -