Реклама

Експерт порадив, яким рахункам не варто давати онлайн-доступ

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ні для кого не секрет, що зараз існує дуже багато шахраїв. Вони будь-яким способом намагаються виманити кошти у звичайних людей. У зв’язку з цим, експерти у сфері інформаційної безпеки роз’яснюють можливості користування банківськими рахунками, зокрема говорять про те, що кожен користувач банку має вибір, як йому управляти рахунками. Є три варіанти: управління за допомогою додатку на телефоні, управління з комп’ютера і безпосередньо в відділенні банку.

Експерт також розповів, що клієнт може заборонити повний доступ до картки онлайн. При цьому, усі дії з рахунком будуть здійснені лише тоді, коли людина буде фізично присутня в банку. І ніхто нічого не зможе робити дистанційно.

Доступ до рахунків потрібно контролювати усім, хто має на картках великі суми. Можна кошти розділити на декілька рахунків. Наприклад, до одного, з малою сумою коштів, мати онлайн-доступ, а до іншого, з великою сумою, заблокувати повністю доступ. Або ж можна залишити тільки функцію поповнення рахунку онлайн, а всі інші заборонити.

Також варто захистити усі картки своїх родичів пенсійного віку. Для цього навіть не обов'язково, щоб користувач йшов до банку. Вистачить довіреності з підписом.

Також нещодавно було названо платежі та перекази, через які можуть заблокувати вашу банківську карту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як увімкнути віртуальну клавіатуру на ПК з Windows

Хоча настільні та ноутбуки вже мають свою фізичну клавіатуру , можливо, знадобиться вдатися до віртуальної версії Windows . Якщо у користувача є проблеми з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -