Експерт розказав, чому слід використовувати антивірусну програму на Android – смартфоні

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні експерт розказав, чому слід використовувати антивірусну програму на Android – смартфоні. Як відомо, найкращий спосіб забезпечити безпеку пристрою Android – це оновлення програмного забезпечення. Кожна нова версія Android є більш безпечною, ніж попередня, і кожне щомісячне оновлення безпеки Android виправляє нещодавно виявлені недоліки.

Але якщо у вас немає телефону Google Pixel або Android One, ви не отримаєте ці оновлення та оновлення відразу. Більшості виробників пристроїв потрібен час, щоб переконатися, що зміни в Android не пошкоджують їхні пристрої чи програмне забезпечення.

Цей час затримки може становити пару тижнів, а може і багато місяців. Гірше того, що більшість моделей телефонів Android перестають отримувати оновлення ОС Android через два роки, а деякі взагалі ніколи не отримують щомісячних виправлень безпеки.

Саме тут з’являються найкращі антивірусні програми для Android. Вони зупиняють атаки, які намагаються обійти вбудовані захисні системи Android, особливо ті, які Google виправив, але яких у вас ще немає (або ніколи не буде). Вони також зупиняють нові атаки, які Google Play Protect не вловить, навіть на телефонах Pixel.

Перелік якісних антивірсних програм надзвичайно великий, тому варто вибирати на свій смак та звернути увагу на кількість хороших відгуків в Google Play.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Нові обмеження Facebook щодо реклами

Сьогодні ми поговоримо про нові обмеження Facebook щодо реклами. Тут мається на увазі заборона рекламного вмісту, який тим чи...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -