Експерт розповів, як виявити приховані камери спостереження

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В сучасному світі багато кого хвилює можливість таємного відеоспостереження. Сьогодні один експерт розповів, як виявити приховані камери спостереження.

Як повідомляє директор компанії “Інтелектуальний Резерв” Павло Мясоєдов,
найперше потрібно визначити місце розташування камери відеоспостереження. Зазвичай, камери такого типу намагаються максимально замаскувати, тому їх варто шукати поруч із іншими предметами в кімнаті. До прикладу, варто звернути увагу на картини, настінні годинники, датчики диму та м’які іграшки.

Якщо в кімнаті немає або слабке освітлення, варто пройтись по периметру з ліхтариком. Розташована в кімнаті камера спостереження дасть відблиск світла.

Ну і останнє, можна скористатись спеціальними програмами, які визначають наявні підключення до мережі інтернет. Так ви зможете виявити підключення підозрілого ґаджета.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Продажі фітнес-браслета Amazfit Band 5 розпочнуться раніше

Раніше ми повідомляли, що Huami визначилися з датою релізу Amazfit Band 5, але в останній момент дату релізу змінили....
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -