Реклама

Експерти підрахували, скільки Apple заощадили, відмовившись від зарядних пристроїв

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що експерти підрахували, скільки Apple заощадили, відмовившись від зарядних пристроїв. За аналіз взялася дослідницька компанія Counterpoint Research.

Так, згідно з оприлюдненими фахівцями Counterpoint Research даними, кожен iPhone 12, з позиції упаковки і аксесуарів, подешевшав на 4,2 долара в порівнянні з попередником. Сума не така велика, але з огляду на обсяги продажів лінійки, які, на думку аналітиків зафіксувалися на позначці 63 млн одиниць, компанія могла заощадити більше 264 млн доларів.

З огляду на тенденцію захисту навколишнього середовища, а також опитування американської компанії Apple, фахівці прогнозують відсутність кабелю для зарядки і передачі даних в комплектах наступного покоління iPhone.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась

Є певні рекомендації, як потрібно користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась. Спочатку поговоримо про стандартні правила, а потім...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -