Реклама

Експерти розказав, як поліцейські підраховують кількість людей у ​​натовпі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Експерти розказав, як поліцейські підраховують кількість людей у ​​натовпі. Про цей метод написали журналісти видання Популярна Механіка.

Як виявилося, найпоширеніший спосіб підрахунку натовпу – це метод Джейкобса. Його назва відсилає до професора журналістики Каліфорнійського університету в Берклі, автору методики.

Суть методу полягає в розподілі площі на невеликі квадрати, після чого порахувати кількість людей в цих сегментах. А потім, як буде можливість, вже підрахувати, скільки таких квадратів займала весь натовп.

Відзначимо, що в щільному натовпі одна людина займає в середньому 0,23 кв.м, в менш щільною - 0,37 кв.м. У самій просторій натовпі одній людині і зовсім «виділяється» майже 1 кв.м.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо смартфони Xiaomi, які більше не будуть отримувати оновлення

Xiaomi дійсно хороший виробник телефонів, і багато користувачів ним задоволені повністю. Але є у них один вагомий мінус, про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -