Реклама

Експерти розказав, як поліцейські підраховують кількість людей у ​​натовпі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Експерти розказав, як поліцейські підраховують кількість людей у ​​натовпі. Про цей метод написали журналісти видання Популярна Механіка.

Як виявилося, найпоширеніший спосіб підрахунку натовпу – це метод Джейкобса. Його назва відсилає до професора журналістики Каліфорнійського університету в Берклі, автору методики.

Суть методу полягає в розподілі площі на невеликі квадрати, після чого порахувати кількість людей в цих сегментах. А потім, як буде можливість, вже підрахувати, скільки таких квадратів займала весь натовп.

Відзначимо, що в щільному натовпі одна людина займає в середньому 0,23 кв.м, в менш щільною - 0,37 кв.м. У самій просторій натовпі одній людині і зовсім «виділяється» майже 1 кв.м.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія BMAX випустила ноутбук на базі процесора Intel Core m5

Китайська компанія BMAX випустила ноутбук на базі процесора Intel Core m5, який отримав назву BMAX MaxBook Y13 Pro. Незважаючи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -