Exynos 1000 у тестуванні отримав перевагу над Snapdragon 875

Останні Новини

На одному із корейський форумів, була опублікована інформація щодо результатів тестування двох пристроїв Samsung Galaxy S21. Один із них тестувався із Exynos 1000, інший із Snapdragon 875. І згідно оприлюднених балів, Exynos 1000 у тестуванні отримав перевагу над Snapdragon 875. Підтверджуючих зображень не було надано, тому дану інформацію варто сприймати «з дрібкою солі».

Щодо балів, то тут мова йде про тестування Geekbench. Згідно отриманої інформації, Exynos 1000 отримав 1302 бали у одноядерному тесті та 4250 у багатоядерному. Тоді як, Snapdragon 875 отримав 1159 у одноядерному тесті та 4090 у багатоядерному тесті. Загалом, це, напевно, перший раз, коли чіпсет Exynos перемагає.
Окрім цього, варто відмітити, що тестування проводилось на ранніх зразках, перед виробництвом. Тому, надалі очікується отримання ще більшої продуктивності від вище згаданих процесорів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Розкрито характеристики невідомого смартфона від Honor

Сьогодні вранці було розкрито характеристики невідомого смартфона від Honor. Інформацією поділився відомий китайський цифровий блогер @Digital Chat Station. ...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -