Реклама

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band 5 вибухаю під час заряджання

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У мережі з’явилася інформація, що фітнес-браслети Xiaomi Mi Band 5 вибухаю під час заряджання.Це досить неприємний дзвіночок для власників розумних браслетів від Xiaomi.

Один з користувачів соціальної новинного ресурсу Reddit поскаржився на Xiaomi Mi Band 5 і опублікував фотографію повністю вигорілого гаджета.

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band 5 вибухаю під час заряджання

Історію вже почали порівнювати з першими скаргами на пожежонебезпечний Galaxy Note7, це. смартфон став головним фіаско Samsung за багато років на мобільному ринку.

Неприємний інцидент стався з міжнародною версією Xiaomi Mi Band 5. За словами Михеля Кости (Michele Costa), це оригінальний пристрій, не підробка, з браслетом не поводився неправильно і використовував тільки фірмовий кабель і зарядний пристрій.

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band 5 вибухаю під час заряджання

Гаджет вибухнув під час зарядки на столі. Після того, як браслет загорівся, злякавшись користувач скинув гаджет на підлогу і наступив на нього.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Xiaomi Youpin представлено розумний сміттєвий контейнер

На Xiaomi Youpin представлено розумний сміттєвий контейнер для сортування Quange GA1. Цей кошик для сміття відноситься до бюджетних і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -