Реклама

Facebook почне обмежувати користувачам доступ до Instagram

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Навколо соціальної мережі Facebook, месенджера WhatsApp та Instagram завжди вирують пристрасті, які стосуються або реклами, або збору інформації про користувачів або ж обмежень стосовно користувачів. Про останній випадок сьогодні і піде мова, а саме про те, що Facebook почне обмежувати користувачам доступ до Instagram.

Так, саме з такою заявою виступили в Facebook і наголосили, що тепер не всі користувачі Instagram будуть мати повний доступ до функціоналу сервісу. Стосуватиметься це тих користувачів, які бажають залишатися анонімними в Instagram і котрі не бажають ділитися з Facebook своїм віком.

Згідно заяви Facebook, всі користувачі, які не повідомляють їх про свій вік, отримають обмежений функціонал Instagram і їм буде заборонено переглядати деякі профілі, сторіс і тому подібне.

В Facebook аргументують нову вимогу до своїх користувачів тим, що все це робиться заради їхньої безпеки і щоб неповнолітні залишалися в безпеці. Крім цього, завдяки таким нововведенням, неповнолітнім користувачам не будуть показувати ту рекламу та рекомендований вміст, які орієнтовані на повнолітніх користувачів.

Обмеження стосовно користувачів, які не назвали свій вік, почнуть діяти після того, як їм (користувачам) буде декілька разів запропоновано ввести свій вік і вони відмовляться від цього.

Нижче наведено офіційну заяву компанії Facebook:

"Ми почнемо питати вас про день народження, коли ви відкриєте Instagram. Ми покажемо вам повідомлення кілька разів, і якщо ви не вказали нам свій день народження до певного моменту, вам потрібно буде поділитися ним, щоб продовжити використання Instagram. По-друге, якщо ви бачите попереджаючі екрани, розміщені в повідомленнях, ми запитаємо вас про ваш день народження, перш ніж ви зможете побачити це повідомлення".

Також нещодавно було названо 6 причин, чому варто покинути Twitter і користуватися Instagram.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

HP оголосили про запуск нової лінійки багатофункціональних ПК

Сьогодні HP оголосили про запуск нової лінійки багатофункціональних ПК (AIO) - HP AIO 24 та Pavilion AIO 27. Нові...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -