Facebook заблокував частину функцій Instagram для європейських користувачів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Facebook заблокував частину функцій Instagram для європейських користувачів. Також було обмежено деякі функції фірмового месенджера Facebook Messenger.

Facebook почав сповіщати користувачів в Європі про тимчасову недоступності функцій своїх сервісів. Невеликі повідомлення почали з’являтися в додатках Instagram і Facebook Messenger на поточному тижні у європейських користувачів. У ньому говориться, що деякі функції недоступні «з поваги до нових правил для сервісів обміну повідомленнями в Європі». Також наголошується, що компанія вже працює над їх відновленням.

Facebook не уточнює, які саме функції пропали. Однак в розділі підтримки можна знайти повідомлення про недоступність опитувань і «персоналізації» відповідей в Messenger, а також опитувань і стікерів в Instagram. Також можуть бути відсутніми і інші звичні можливості сервісів.

Під новими правилами мається на увазі директива Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2002/58 / EC «про конфіденційність і електронних засобах зв’язку», що встановлює більш суворі правила на використання даних в комунікаційних сервісах.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфон з розтягуючим дисплеєм OPPO X 2021 показали в робочому стані

Смартфон з розтягуючим дисплеєм OPPO X 2021 показали в робочому стані. Нещодавно Oppo анонсували новинку на конференції.На останній конференції...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -