Фахівці прогнозують зростання поставок планшетів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Фахівці прогнозують зростання поставок планшетів в поточному кварталі. За інформацією Digitimes Research, очікується, що поставки виявляться найбільшим за останні 13 кварталів.

За оцінкою Digitimes Research, в четвертому кварталі 2020 року світові поставки планшетів зростуть на 7,3% і досягнуть максимального за 13 кварталів значення.

У третьому кварталі 2020 року поставки планшетів виросли на 10,5% в квартальному вираженні і 0,4% – в років. Всього було відвантажено 43830000 пристроїв.

Рейтинг провідних світових постачальників планшетів по обсяг поставок в третьому кварталі не змінився: лідирує Apple, за нею йдуть Samsung, Huawei, Amazon і Lenovo. Очікується, що в четвертому кварталі Lenovo випередить Huawei і Amazon.

Доля моделей з екранами 10 дюймів і більше впала нижче 80% в третьому кварталі через збільшення попиту на моделі з екранами розміром 7 і 8 дюймів виробництва Amazon і Lenovo. За прогнозом Digitimes Research, частка 10-дюймових планшетів в четвертому кварталі зменшиться і стане менше 65%, в результаті появи нових моделей виробництва Samsung і Microsoft з екранами розміром 8 дюймів і 11 дюймів і більше.

Читайте також: Аналітики Прогнозуть Збільшення Глобальних Поставок Apple IPad У 2020 Році.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

В Україні стали менше купляти відновлені смартфони

Минулий рік виявився надзвичайно складним не тільки для України, але для всього світу. Через пандемію, ринок смартфонів (і не...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -