Реклама

Фахівці DxOMark не в захваті від камери iPhone 12 Pro Max

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З сьогоднішнього дня Apple почала роздавати зразки смартфонів iPhone 12 оглядачам – ембарго на повноцінні огляди буде знято в прийдешній вівторок. У числі таких оглядачів є і фахівці DxoMark, які вже висловили свою не дуже оптимістичну думку щодо камери iPhone 12 Pro Max. У китайському акаунті DxOMark соціальної мережі Weibo з’явився запис, в якому говориться дослівно наступне: «Не дивлячись на те, що фокусна відстань телеоб’єктива смартфона збільшилася з 52 мм у iPhone 11 Pro Max до 65 мм, забезпечивши підтримку 5-кратного оптичного зуму, він як і раніше поступається об’єктивам конкурентів з фокусною відстанню 100+ мм ». З такого допису стає зрозуміло, що фахівці DxOMark не в захваті від камери iPhone 12 Pro Max. Про яких конкурентів йдеться? Наприклад, Huawei P40 Pro (125 мм) або Xiaomi Mi 10 Ultra (120 мм).

Такий тон DxOMark явно не обіцяє нічого хорошого iPhone 12 Pro Max. Взагалі смартфони Apple в рейтингу DxOMark серйозно здали, а ті самі конкуренти, навпаки, піднялися. Це призвело до того, що нинішній флагман iPhone 11 Pro Max знаходиться лише на 16 місці. Але, як би там не було, пропонуємо дочекатися повних результатів тесту DxOMark, а також інші огляди. На основі цих даних можна буде скласти більш об'єктивну думку про камері iPhone 12 Pro Max і інших представників лінійки iPhone 12.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 найпоширеніші причини швидкої втрати автономності смартфоном

Купуючи новий смартфон, всі ми очікуємо, що він буде працювати справно хоча б декілька років, особливо, коли це стосується...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -