Фахівець розказав, чи можна вводити паролі на сайтах в громадському транспорті

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні фахівець розказав, чи можна вводити паролі на сайтах в громадському транспорті. Як повідомляє старший фахівець з тестування цифрових продуктів, вводити пароді до сайтів через громадський Wi-Fi небезпечно, оскільки в такій мережі достатньо багато вразливостей.

Також рекомендується уникати авторизації на фінансових сайтах, банківських, соціальних мережах та інших, де достатня кількість вашої персональної інформації.

Головною небезпекою “безкоштовного Wi-Fi” є те, що шахраї можуть створити мобільну точну доступу, яка буде ідентичною до вже наявної та перенаправляти всіх користувачів в свою незахищену мережу. Таким чином, вони можуть отримати багато інформації про користувача, починаючи від паролів до соціальних мереж і закінчуючи логінами і паролями до банківських кабінетів.

В громадських місцях рекомендується використовувати власний мобільний інтернет. Якщо ж така можливість відсутня, то використовувати VPN в публічних Wi-Fi і не виконувати ніякі платіжні операції.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Представлено бездротові навушники Realme Buds Air Pro

Компанією Realme було представлено нові бездротові навушники Realme Buds Air Pro. Дані навушники отримують систему активного шумопоглинання та, окрім...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -