Флагманський розумний годинник Huawei Watch GT 2 Pro отримав калькулятор

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Представлені на початку осені розумні годинник Huawei Watch GT 2 Pro стали флагманської моделлю компанії. Сьогодні стало відомо, що флагманський розумний годинник Huawei Watch GT 2 Pro отримав калькулятор.

Huawei Watch GT 2 Pro підтримують програми сторонніх розробників, їх список постійно розширюється. Зараз, наприклад, в списку додатків для годинника з’явився новий додаток калькулятора.

Флагманський розумний годинник Huawei Watch GT 2 Pro отримав калькулятор

В результаті, всі потрібні обчислення можна зробити прямо на екрані Huawei Watch GT 2 Pro без необхідності діставати смартфон і запускати калькулятор на ньому.

Щоб встановити програму, знадобиться підключити годинник до смартфону через додаток Huawei Health, відкрити його, вибрати пункт «Пристрої», вибрати сам годинник, знайти кнопку додатків і вибрати калькулятор зі списку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Xbox Series X/S вміють підключатися до оригінальної Xbox

Створюючи Xbox One, Microsoft зосередила увагу на забезпечення сумісності та просуванні ряду ігор попередніх поколінь. Сьогодні стало відомо, що...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -