Реклама

Флагманський смартфон Microsoft подешевшав на 200 доларів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Флагманський смартфон Microsoft подешевшав на 200 доларів відразу після виходу. Цілком очевидно, що на такий крок компанію змусили піти слабкі продажі пристроїв, які опинилися при цьому ще досить проблемними.

Microsoft недавно випустила смартфон Surface Duo з двома дисплеями, який працює під управлінням операційної системи Android. Пристрій пропонувався за ціною від 1400 доларів за версію з 128 ГБ флеш-пам’яті, проте Microsoft досить швидко знизила ціну новинки на своєму офіційному сайті – відразу на 200 доларів. Тепер Microsoft Surface Duo, який оснащений 128 ГБ флеш-пам’яті, коштує 1200 доларів, а версія з удвічі більшим об’ємом незалежноъ пам’яті пропонується за 1300 доларів, тоді як на момент виходу ціна становила 1500 доларів.

Цілком очевидно, що на такий крок компанію змусили піти слабкі продажі пристроїв, які опинилися при цьому ще досить проблемними. На цьому тижні стало відомо, що акумулятор цього смартфона може роздутися навіть при неактивному використанні.

До цього з'явилися відомості про те, що корпус тріскається в районі роз'ємів USB-C, а сам пристрій іноді засмучує слабким сигналом і високою затримкою при передачі даних. Також варто додати, що Microsoft пропонує оформити додаткову гарантію за 199 доларів, який покриває всі механічні та випадкові пошкодження протягом цілих двох років.

Рекомендуємо:Microsoft Готується До Відключення Браузера Internet Explorer

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Nintendo провела презентацію на честь 35-річчя Super Mario Bros

Поки ігрові приставки Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox Series X все ще складно купити через дефіцит, компанія Nintendo...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -