Реклама

Флагманські смартфони Xiaomi перетворюються в цеглини після оновлення Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично кожного дня виходять новини про компанію Xiaomi та їхні нові смартфони, але сьогодні ми поговоримо про оновлення, які випускаються для цих смартфонів. Якщо детальніше, то сьогодні стало відомо, що смартфони Xiaomi перетворюються в цеглини після оновлення Android.

Як ви вже могли знати, компанія Google офіційно анонсувала нову версію ОС Android 12 і всі провідні виробники смартфонів почали інтенсивну роботу для підготовки її запуску на своїх смартфонах. Цілком очікувано, що компанія Xiaomi опинилася серед них і тому в числі перших почала тестувати Android 12 для своїх флагманських смартфонів.

Перші тести MIUI 12.5 розпочалися в рамках бета-тестування "Mi Pilot", в якій прийняли участь 3 флагманські смартфони - Mi 11, Mi 11i та Mi 11 Ultra. Всього, в бета - тестуванні, прийняло участь 600 користувачів і були вони розподілені по 200 на кожен смартфон.

На жаль, всі учасники постраждали від встановлення оновлень і їхні смартфони просто перетворилися в цеглини. Фактично, оновлення Mi 11 - V12.5.1.0.SKBMIXM ; Mi 11i - V12.5.1.0.SKKMIXM та Mi 11 Ultra - V12.5.1.0.SKAMIXM вивели з ладу всі 600 смартфонів. Відремонтувати смартфони своїми силами не вийшло ні в кого і допомагає тільки безпосереднє звернення в авторизовані сервісні центри.

Як бачите, Xiaomi інтенсивно готуються до релізу MIUI 12.5 на Android 12, але поспішати оновлювати свої смартфони не варто, краще зачекати до стабільної версії MIUI.

Також нещодавно стало відомо, що перший смартфон Xiaomi вже отримав фінальну версію Android 12.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Huawei Mate 40 Pro провалив тест на падіння

Смартфон Huawei Mate 40 Pro провалив тест на падіння. Розбита вся тильна панель і блок камери. Судячи з першого краш-тесту,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -