Реклама

Флеш-пам’ять SFS 1.0 від Huawei виявилася найшвидшою пам’яттю

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Флеш-пам’ять SFS 1.0 від Huawei виявилася найшвидшою пам’яттю. Вона значно швидше найшвидшої пам’яті UFS 3.1.

В ході розбирання смартфонів Huawei Mate 40 Pro + і Mate 40 RS Porsche Design було виявлено, що мікросхема флеш-пам’яті має логотип HiSilicon, тобто вона була розроблена підрозділом Huawei.

Флеш-пам'ять SFS 1.0 від Huawei виявилася найшвидшою пам’яттю

Крім того, заміри швидкості читання і запису Huawei Mate 40 Pro, які вже були зроблені різними блогерами, підтверджують, що нова флеш-пам’ять, встановлена ​​в Huawei Mate 40 Pro і Mate 40 RS Porsche Design, приблизно вдвічі випереджає за швидкістю флеш-пам’ять UFS 3.1.

Джерело уточнює, що в старших моделях нової лінійки встановлена ​​мікросхема флеш-пам’яті SFS 1.0 власної розробки HiSilicon. За порівнянні з UFS 3.1 швидкість читання і запису дійсно збільшена майже вдвічі. Середня швидкість послідовного читання UFS 3.1 становить близько 1800 МБ / с, швидкість послідовного запису складає близько 700 МБ / с, а швидкість випадкового запису становить близько 200-300 МБ / с.

В ході тестування Huawei Mate 40 Pro було виявлено, що швидкість послідовного читання телефону становить 1966 МБ / с, швидкість послідовного запису - 1280 Мб / с, швидкість випадкового читання - 383 МБ / с, швидкість випадкового запису - 548 МБ / с.

Оскільки офіційні особи Huawei рідко згадують технологію флеш-пам'яті SFS і ще не описували її можливості, подробиці про неї поки обмежені.

Читайте також: Смартфон Huawei Mate 40 Та Неймовірний Успіх Huawei.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Ціни на твердотільні накопичувачі продовжать зростати в 2021 році

Згідно з останніми розслідуваннями TrendForce, попит на ноутбуки, як очікується, залишатиметься потужним протягом усього 2 кварталу 2021 року через стійку економіку, яка...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -