Реклама

Функції, які повинні бути активованими задля безперебійної роботи Вашого смартфону

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З розвитком всіх сучасних технологій, розробники електронної техніки пропонують своїм користувачам все більший й більший перелік можливостей смартфонів. І велика кількість людей вважають додаткові функції вгазалі безкорисними, а отже активовувати їх взагалі непотрібно.

Не дивлячись на це, все ж таки, є ті, які обов‘язково повинні бути ввімкнені на Вашому телефоні, задля безперебійної роботи смартфону.
Тому, в сьогоднішній статті буде наведено список цих функцій.

• Функція швидкого обміну файлів.

Якщо Ви ще не знали, то на багатьох смартфонах є функція швидкого обміну файлів між користувачами Android-пристроїв (така ж є і на айфонах).

Із особливостей: з її допомогою можна у декілька разів швидше надіслати необхідну фотографію, пісню чи навіть додаток.
Щоб її ввімкнути, то для початку Вам потрібно перейти у програму Налаштування;
потім відкрити розділ Google-система, де Ви маєте обрати підрозділ «Обмін з оточенням».

Цікаво: Названо п’ять основних недоліків сучасних смартфонів на Android.

• Функція режиму розробника.

Активуючи дане розширення, Ви отримуєте велику кількість привілегій. Як наприклад: швидке ввімкнення певних додатків та чіткіша їх робота.
Нижче буде наведено алгоритм дій для включення режиму розробників:
1) Для початку Ви маєте перейти в Налаштування;
2) Там Ви знайдете розділ Про телефон;
3) Натиснувши на нього, Ви побачите ще один підрозділ «Номер складання»;
4) Наступні дії можуть здатися Вам занадто дивними й незрозумілими, але вони працюючі. Ви маєте натиснути багато разів на вищенаведений підрозділ («Номер складання»), а вже потім Ви побачите список можливостей смартфона, коли він перебуває в режимі розробника.

• Функція знаходження Вашого перебування в певному місці.

Вже ні для кого не таємниця, що сучасні пристрої можуть легко знайти Ваше реальне місцезнаходження.
Проте, роблять вони це не завжди коректно, до того ж, знайденою інформацією можуть користуватися зловмисники та аферисти.
Але, в цієї медалі є дві сторони, так як функцію місцезнаходження можна використовувати й в позитивних намірах. А контролюється це у Ваших налаштуваннях в розділі Програми, та в підрозділі «Диспетчер прав», де Ви вимикаєте дану можливість в тих додатках, в яких Ви не бажаєте, щоб вона була.

Цікаво: Названо найпотужніший Android-смартфон в 2021 і це не Samsung.

• Функція завантаження АРК.

Ще одна корисна функція, яку Ви теж маєте встановлювати самостійно. Вона дозволяє завантажувати АРК-версії різноманітних програм.
Проте, перед тим як Ви розпочнете скачувати його, Вам потрібно вимкнути блокування доступу на встановлення невідомих програм (що можна зробити у налаштуваннях, в розділі Безпека).
Далі Ви спокійно можете завантажувати АРК-версії програм.

• Функція резервного копіювання.

Ця можливість є дуже корисною для сучасних користувачів нинішніми смартфонами. Чому? Зараз ми дамо відповідь на дане запитання.
Погодьтеся, Ваш смартфон не вічний, так як з ним може в будь-який момент статися, що завгодно, але ж файли, які знаходяться на ньому дуже важливі й ніхто не бажає втратити їх назавжди. Тому розробники сучасної електронної техніки винайшли функцію резервного копіювання, яка дозволяє зберегти Ваші дані, у випадку їх втрати.

А ввімкнути резервне копіювання можна так: в Налаштуваннях знайдіть розділ Оновлення та система. Далі вже все зрозуміло, так як Ви відразу побачите підрозділ Резервне копіювання, натискаючи яке, обираєте певний акаунт, з якого має зберігатися інформація.

Цікаво: Названо 5 програм на Android, з дозволом на доступ до яких, потрібно віднестися з уважністю і обережністю.

• Функція частоти оновлення дисплею в 60 Гц.

Більшість сучасних смартфонів розробляються вже з підтримкою частоти оновлення 90 Гц та 120 Гц, а деякі компанії обіцяють презентувати смартфони з ще більшою кількістю герців. Проте, іноді подібні можливості можуть нашкодити Вашому смартфону, тому потрібно знати, як вимикати її та вмикати розширення на 60 Гц.
Для цього, спочатку Ви маєте перейти в Налаштування. Там знайти розділ Дисплей, а в ньому Частоту оновлення. Потім, Ви відразу побачите частоту оновлення на 60 Гц, і все, що Вам необхідно - активувати її.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Визначена дата запуску Huawei TalkBand B6

Декілька днів тому ми обговорювали появу в мережі зображень TalkBand B6. Сьогодні ж, визначена дата запуску Huawei TalkBand B6,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -