Реклама

Galaxy Tab A7 отримує сертифікацію і не тільки

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung Galaxy Tab A7 отримує сертифікацію FCC і не тільки. Також планшет отримує сертифікати Bluetooth SIG.

Згідно отриманої інформації, 22 липня, Samsung запускає флагманські Galaxy Tab S7 та Galaxy Tab S7 +. І ось, цього тижня, на сайті сертифікації Bluetooth SIG був помічений Galaxy Tab A7. Разом із ним зазначені такі номери моделей – SM-T500 (швидше за все версія Wi-Fi Galaxy Tab A7), SM-T505, SM-T505N та SM-T507 (версії LTE).

Galaxy Tab A7 отримує сертифікацію і не тільки

Модель SM-T505 згідно сертифікації FCC отримає такі параметри — 247,6мм х 157,35мм (висота х ширину), та діагональ складе 293,37 мм. Звідси можна зробити висновок, що планшет отримає діагональ близько 10 дюймів. Також помічена лише одна камера на задній панелі. Підтримувати планшет буде Bluetooth 5.0. Інші характеристики поки невідомі.

Загалом, враховуючи отримані Galaxy Tab A7 сертифікати, можемо уже говорити про скорий його випуск, можливо і наступного місяця.

Рекомендуємо: Оголошена Дата Запуску Серії Galaxy Note 20.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Підтвердження облікового запису в Twitter повертається

Підтвердження облікового запису в Twitter повертається. З такою заявою виступили офіційні представники компанії. Вони запропонують абсолютно нові рекомендації для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -