Реклама

Galaxy Tab S7 презентують на Unpacked

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора ми писали, що Samsung готується до великої презентації Unpacked, на якій вони повинні показати свою нову продукцію: Galaxy Note 20, Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G та ще багато цікавого. Сьогодні, з’явилася інформація, що Galaxy Tab S7 презентують на Unpacked. Відомо, що також покажуть Galaxy Tab S7 +.

Galaxy Tab S7 презентують на Unpacked

За попередніми даними, Galaxy Tab S7 буде постачатися в двох варіантах: 11-дюймовий та 12,4 -дюймовий. Galaxy Tab S7 і Tab S7+ повинні отримати процесор Snapdragon 865 і будуть підтримувати 5G. Поки невідомо яка буде в них оперативна пам’ять, але відомо, що буде не меншою ніж 6ГБ. Внутрішня пам’ять на 128Гб або більше.

Відомо, що планшети отримають підтримку Dolby Atmos та будуть живитися від акумулятора на 9800мАг з можливістю швидкої зарядки.
На зворотній стороні планшета буде розміщуватися датчик для відбитків пальців та подвійна основна камера. Очікується, що він також буде підтримувати S-Pen. На планшеті буде використовуватися Bluetooth 5.0.

Дату глобальних продажів дізнаємося на заході Unpacked.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Реліз Apple AirPods 3 відбудеться ще не скоро

Раніше вже декілька разів повідомлялося, що презентація AirPods 3 повинна відбутися в травні цього року. Їхній реліз так і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -