Реклама

Глобальна версія Xiaomi Mi 11 виявилася слабшою за китайську версію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора з’явилися відомості про те, що флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 вийде за межами Китаю в двох версіях, які будуть оснащені 8 ГБ оперативної і 128 або 256 ГБ незалежної флеш-пам’яті. Також стало відомо, що глобальна версія Xiaomi Mi 11 виявилася слабшою за китайську версію.

Тепер з’явилися нові документи з бази даних Федеральної комісії зі зв’язку, які підтверджують, що в США смартфон буде доступний в трьох версіях: з 6/128 ГБ, 8/128 ГБ і 8/256 ГБ пам’яті. При цьому в Китаї смартфон пропонується з 8/128, 8/256 і 12/256 ГБ флеш-пам’яті. Виходить, що за межами Китаю з’явиться простіша версія з об’ємом оперативної пам’яті всього 6 ГБ і не вийде топова версія з 12 ГБ ОЗУ.

Цікаво, що рік тому Xiaomi стверджувала, що у флагмані не повинно бути менше 8 ГБ оперативної пам'яті. Глобальна презентація Xiaomi Mi 11 очікується в лютому цього року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 4 способи відновлення видалених контактів на Android-смартфонах

Сучасні телефони зручні та популярні завдяки своїм функціям. Люди, маючи смартфон, можуть виконувати будь-яку роботу, користуватись різними програмами, а...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -