Реклама

Гнучкими кольоровими дисплеями ePaper будуть прикрашати одяг

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла іноформація, що гнучкими кольоровими дисплеями ePaper будуть прикрашати одяг. Як повідомляється, компанія E Ink об’єдналася з Plastic Logic для виготовлення перших таких панелей на основі технології Advanced Color ePaper (ACeP) . 

Гнучкими кольоровими дисплеями ePaper будуть прикрашати одяг

Безскляні органічні тонкоплівкові транзисторні дисплеї (oTFT) є легкими та надмірно потужними. E Ink стверджує, що вони більш міцні, тонші та легші, ніж TFT на основі скла. Це, на думку компанії, робить дисплеї oTFT “ідеальними” для носіння. Наприклад, дизайнери можуть вбудувати дисплеї Legio у розумний одяг та прикраси. До цього часу дисплеї ACeP в основному використовувались для вивісок , що, звичайно, не вимагає гнучкості панелей.

Перша панель Legio - це 2,1-дюймовий дисплей 240 х 146 пікселів із підтримкою шести кольорів, включаючи чорно-білий. Він живиться від одночіпового контролера Ultrachip UC8156.

Незважаючи на те, що ePaper не може бути такою великою справою, як раніше, дисплеї Legio, безумовно, мають певний потенціал, особливо якщо вони починають пробиратися на носні та розумний одяг.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourceengadget
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Moto G9 Plus з’явився у візуалізації

Раніше, Moto G9 Plus був помічений на FCC. Зараз, Motorola Moto G9 Plus з'явився у візуалізації. Поділився зображеннями всім...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -