Реклама

Google Assistant отримає автомобільний режим

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google щосили працює над заміною режиму Android Auto на смартфонах на щось більш зручне. Вперше ми почули про це рік тому на конференції Google I / O, а сьогодні ми дізналися, що Google Assistant отримає автомобільний режим. Він буде називатися Google Assistant Driving Mode і вже близькиц до широкого запуску.

На даний момент автомобільний режим Driving Mode для голосового помічника Google Assistant (Google Асистент) став доступним у вигляді превью в недавній бета-версії додатка Google. Google beta 11.31 дає доступ до зручного інтерфейсу для водія.

Google Assistant може приймати і здійснювати дзвінки, зачитувати вхідні повідомлення вголос, при цьому ігноруючи інші оповіщення.

Google Assistant отримає автомобільний режим

Скріншоти демонструють майбутню глибоку інтеграцію з картами Google Maps, які також недавно обзавелися автомобільним режимом.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Black Shark отримує новий аксесуар всього за 4 дол

Xiaomi Black Shark отримує новий аксесуар, а саме Black Shark Gaming Thumb Sleeves - ігрові рукави для великих пальців,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -