Реклама

Google бореться з шахрайством в іграх Android за допомогою нового API

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Шахрайство є постійною проблемою для багатьох ігор, особливо на таких платформах, як ПК та Android, де легше змінювати файли гри. Google зараз випускає API Play Integrity для Android, спеціально спрямований на обмеження шахрайства та інших модифікацій.

Цікаво: Як переглянути хронологію Карт Google і дізнатися історію місцезнаходжень Google.

Google вперше випустив Play Integrity AP I у попередньому перегляді для розробників минулого року як додаткову функцію для розгортання програм та ігор. «API Play Integrity допомагає захистити ваші програми та ігри від потенційно ризикованих та шахрайських взаємодій, таких як шахрайство та несанкціонований доступ, дозволяючи вам відповідати відповідними діями, щоб запобігти атакам та зменшити зловживання», – йдеться в документації для розробників.

Під час нещодавньої події Google I/O було виявлено, що API Play Integrity тепер доступний для всіх програм та ігор. API працює так само, як і в попередніх попередніх версіях — як тільки програма додає потрібний код, вона може виявити, чи був пакет програми чи гри будь-яким чином змінений, і вжити відповідних заходів (наприклад, блокувати доступ або сигналізувати гравцеві про перегляд).

Розробники також можуть використовувати API, щоб переконатися, що хтось має дійсну ліцензію (наприклад, додаток був оплачений Play Store, якщо це платний додаток) і чи пристрій, на якому запущено програму чи гру, сертифіковано Google для її підтримки. Сервіси Google Play. Ці дві функції вже були доступні іншими способами, але Google також випускає їх у цьому API.

Хоча боротьба з чітерами онлайн-ігор є найочевиднішим випадком використання нового API – особливо з огляду на те, що інші компанії нещодавно зосередили увагу на передових методах боротьби з шахрайством у комп’ютерних іграх  – він, ймовірно, також використовуватиметься багатьма іншими програмами. Багато банківських програм уже блокують укорінені або модифіковані пристрої Android, а Netflix також не дозволяє завантажувати з несертифікованих пристроїв (наприклад, пристроїв, які поставляються без служб Google Play, як-от телефони Huawei).

Цікаво: Як подати запит на видалення ваших особистих даних з Google.

У багатьох додатках та іграх є власні рішення для боротьби з шахрайством, але новий API від Google може бути легшим у застосуванні, ніж інші рішення. Нова функція буде особливо корисною, оскільки Google працює над розширенням ігор Android на ПК .

Цікаво: З Play Market та App Store буде видалено близько 1 млн додатків.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Виробник Xiaomi Mi Band дразнить новими розумними годинниками

Сьогодні надійшла інфомрація, що виробник Xiaomi Mi Band дразнить новими розумними годинниками. Як ви зрозуміли, мова йде про компанію...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -