Реклама

Google Chrome впроваджує нову функцію групування вкладок

Останні Новини

Google Chrome — це один із найпопулярніших браузерів для пошуку. Минулого місяця, переглядач отримував функцію менеджера завантажень на Android. Зараз, Google Chrome впроваджує нову функцію групування вкладок. Дана функція значно спростить роботу із багатьма вкладками.

Працює нова функція дуже легко, потрібно клацнути правою кнопкою миші та згрупувати необхідні вкладки разом. Також, дані групи можна настроювати, обирати для них колір чи імена. Вкладки в групі можна легко згортати, розширювати або перетягувати їх.

Google Chrome впроваджує нову функцію групування вкладок

Окрім цього, додані ще функції дроселювання вкладок та функції керованої профілем оптимізації (PGO). Також, очікується в майбутньому додання підтримки керування сенсорним екраном у браузері Chrome.

Рекомендуємо: На Ринку З’явився Багатопортовий Зарядний Пристрій ZMI.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилося зображення смартфона Nokia 9 Pureview з унікальним дизайном

Флагманська модель Nokia, випущена минулого року, оснащена пента-камерою з датчиком TOF ззаду. Налаштування не виявилося успішним, і Nokia довелося розірвати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -