Реклама

Google додає в пошукову видачу відео з Instagram та TikTok

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Видання TechCrunch повідомило, що Google додає в пошукову видачу відео з Instagram та TikTok . На даний момент вони тестують нову функцію в мобільному додатку Google. На даний момент в список результатів пошуку потрапляють тільки відео з YouTube і деяких інших сайтів.

Google додає в пошукову видачу відео з Instagram та TikTok

На думку журналістів, впровадження такої функції може допомогти Google залучити нову аудиторію. Ця функція буде відрізнятися від «Історій Google», які для компанії створювали такі інформаційні партнери, як Forbes, USA Today, Voce, Now This, Bustle, Thrillist і інші. Для пошукової видачі відеороликів з TikTok і Instagram в додатку буде виділена окрема стрічка «Короткі відео» (англ. Short videos).

При натисканні на відео ви будете потрапляти на веб-версію відповідної платформи. За підсумком користувачі повинні з більшою ймовірністю залишатися всередині Google. У будь-який момент можна повернутися на сторінку пошуку натиснувши кнопку «Назад». Журналісти TechCrunch звернулися в Google, однак компанія ніяких офіційних заяв з приводу планів на розвиток і впровадження даної функції не дала.

Однак один із знайомих представників підтвердив TechCrunch, що ця функція в поточний момент тестується на ранній (пілотної) стадії. Якщо соціальні мережі не заблокують індексацію, і сама компанія не відмовиться від неї, то функція почне поступово з'являтися у інших користувачів програми.

Вперше інформація про підбір коротких відео надійшла від користувача Twitter з ніком Saad AK. Після цього журналіст видання Search Engine Roundtable зміг включити цю функцію у себе на iPhone через модифікацію додатка Google.

Джерело

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

У минулорічного флагманського смартфона Samsung масово відмовляють дисплеї

Ми досить часто пишемо, що покупка флагманського смартфона не завжди найкраще рішення і детально ми описували причини цього в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -