Реклама

Google дозволили редагувати документи Microsoft Office зразу в Gmail

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google дозволили редагувати документи Microsoft Office зразу в Gmail. Вони зробили набагато простіше відкриття і редагування документів.

Нова функція Google Workspace (раніше відомого як G Suite) дозволяє редагувати документи, не покидаючи папку «Вхідні» Gmail.

Google дозволили редагувати документи Microsoft Office зразу в Gmail

Раніше відправлені в якості вкладень документи доводилося імпортувати в Google Drive (Google Диск) і потім користуватися інструментами Google Docs (Google Документи), Google Sheets (Google Таблиці) і Google Slides (Google Презентації).

Тепер же користувачі побачать для вкладення нову опцію «Редагувати». Після завершення редагування, документом можна буде поділитися з допомогою електронного листа. Обидва цих нововведення спрощують процес роботи з документами і усувають кілька зайвих кроків, які раніше були необхідні.

Google дозволили редагувати документи Microsoft Office зразу в Gmail

Нова функція почала поступово поширюватися серед користувачів Google Workspace. Для всіх користувачів вона стане доступна в протягом пари тижнів. Поки неясно, чи планується впровадити подібну функціональність для звичайних користувачів Gmail.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що мають на меті хакери, які атакують ПК звичайних користувачів

На минулому тижні мій приятель поскаржився на роботу свого ноутбука. Він повільно виконував операції, швидко нагрівався та не дозволяв...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -