Реклама

Google дозволить змінювати шпалери в Android Auto

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google дозволить змінювати шпалери в Android Auto. Тепер з’являться змінні шпалери. Google готується до запуску нової функції.

Компанія Google готує наступний великий оновлення автомобільної платформи Android Auto. Судячи з усього, Android Auto незабаром отримає розширені можливості по налаштуванню за смаком користувача.

Поки Android Auto у різних користувачів виглядає однотипно і про такому розмаїтті, як у смартфонів Android залишається тільки мріяти. Найбільше, що отримали користувачі – це можливість поміняти розташування значків додатків. Зараз Google вирішив побалувати тих автовласників, які давно мріють встановити фотографію котика в якості шпалер на Android Auto.

Про це свідчать виявлені ентузіастами «докази» у свіжій Android Auto версії 5.8. Поки функція настроюваних фонових зображень недоступна, але підготовка до її запуску, безумовно ведеться. У коді виявлені рядки з посиланнями на колекцію попередньо встановлених шпалер, включаючи сім варіацій під назвами Black, Blobs, Mountains, Droplets, Dusk, Warp і Wave. Ентузіасти навіть змогли витягти кілька зображень, пропонованих в якості шпалер, однак вони не зовсім збігаються зі знайденими в коді назвами. Надія на можливість установки власних зображень в коді теж є.

Google дозволить змінювати шпалери в Android Auto

Відзначимо, що в конкуруючій платформі CarPlay від компанії Apple можливість встановлювати свої шпалери з'явилася з релізом iOS 14. Чи треба говорити, що багато користувачів Android Auto з нетерпінням очікують аналогічну функцію.

Читайте також: Google Assistant отримає автомобільний режим.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Правила користування банківськими картками

Зараз вже всі вміють користуватись банківськими картками, але не усі пам'ятають про безпеку. Дехто взагалі не думає, що з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -