Реклама

Google хоче перетворити відеосервіс YouTube на торговий майданчик

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно надійшла інформація, що Google хоче перетворити відеосервіс YouTube на торговий майданчик. Про це повідомило авторитетне видання Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Команда YouTube почала просити авторів використовувати ПО сервісу, щоб позначати і відстежувати товари, які засвітилися в роликах. Інформацію планується передавати в інструменти аналітики і шопінгу Google.

Метою всього цього є перетворення YouTube в величезний каталог, в якому користувачі зможуть ознайомитися з товаром і купити його безпосередньо, без переходу в сторонні онлайн-магазини. Також тестується інтеграція з Shopify для продажу товарів через YouTube.

Представник YouTube вже підтвердив журналістам, що компанія тестує описані вище функції на невеликій кількості відеоканалів. Автори зможуть контролювати, які товари показуються у них на каналі. Представник також зазначив, що функції є експериментом і додаткові подробиці не став розкривати.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft Surface Duo виходить на нові ринки

Сьогодні стало відомо, що пристрій Surface Duo від компанії Microsoft виходить на нові ринки. Вперше пристрій з’явився на ринку...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -