Реклама

Google Maps готує функцію, щоб показати, де знаходяться входи в будівлі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google тестує додавання входів до будівель на Карти. Двері з’являтимуться як піктограми на картах, коли ви торкнетеся вибраного закладу. Наразі цю інформацію бачили лише в окремих містах США та Німеччини.

Цікаво: Google Maps: нова функція Android підвищить точність карт на смартфонах.

Функцію виявила Android Police у версії 11.17.0101 програми Google Maps для Android, встановленої на Pixel 7a. Коли ви вибираєте будівлю на карті, вона стає червоною, щоб відрізнити її від сусідів. Потім з’являються білі кружечки та зелені значки, які вказують, де знаходяться входи.

У тестах видання записи з’явилися на картах Нью-Йорка, Лас-Вегаса та Сан-Франциско (США), а також Берліна (Німеччина). Вони демонструються в різних типах закладів, таких як готелі, медичні клініки, супермаркети, магазини та кафе тощо. Однак ця функція працює не з усіма будівлями. Це свідчить про те, що Google, можливо, не завершив збір необхідної інформації.

Цікаво: Розповідаємо, як видалити історію в Google Maps.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei запланували відкрити інноваційний центр обслуговування клієнтів

Компанія Huawei завжди прагне бути попереду, коли йде мова про інновації. Як повідомляється, Huawei запланували відкрити інноваційний центр обслуговування клієнтів....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -