Реклама

Google Meet представляє нові варіанти створення зустрічі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом останнього року Google Meet швидко розвивався, щоб вмістити мільйони людей, які перейшли на роботу (а в багатьох випадках і досі працюють) з дому. Зараз же, Google Meet представляє нові варіанти створення зустрічі. Тепер Google спрощує дзвінки як ніколи.

Раніше для створення конференції Google Meet потрібно було створити псевдонім (або дозволити Google створити його для вас), тоді це дасть вам посилання, яким ви зможете поділитися з іншими. Зараз Google пришвидшує цей процес за допомогою налаштованого інтерфейсу на meet.google.com . Натискання кнопки "Нова зустріч" тепер надає три варіанти: створити зустріч на потім, розпочати дзвінок зараз або запланувати зустріч у Календарі Google.

Google Meet представляє нові варіанти створення зустрічі

Залежно від того, як ви найчастіше використовуєте Google Meet, оновлений інтерфейс може заощадити вам щонайменше кілька кліків. Зміни впроваджуються зараз як в облікових записах G Suite / Google Workspace, так і в особистих облікових записах Gmail.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi запатентувала черговий складний смартфон

Нещодавно ми зібрали всі останні патенти, які стосуються нових смартфонів Xiaomi. Серед них виявилося багато цікавих смартфонів з унікальними...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -