Google остаточно позбулися Adobe Flash Player

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У мережі з’явилася інформація про те, що Google остаточно позбулися Adobe Flash Player. Як повідомляється, вони випустили нову версію Chrome (Chrome 88) з видаленим Adobe Flash Player, підтримка якого була припинена ще в кінці 2020 року.

Google не єдина компанія, яка відмовляється від популярної колись технології, зазначає ZDNet. Так, наприклад, сама Adobe ще 12 січня почала блокувати контент, що програється в Flash Player. До неї приєдналися і такі ІТ-гіганти як Apple, Mozilla, Microsoft і т.д.

Згідно з даними, зібраними W3Techs, всього лише 2,2% сайтів у мережі використовують Flash-код. При цьому ще 10 років тому ця цифра досягала значення в 28,5%. Таким чином, відмова від Adobe Flash Player в новому Chrome складно назвати помітною проблемою для більшості користувачів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компактна портативна колонка Sven PS-250BL

Компактна портативна колонка Sven PS-250BL – невелика колонка із ручкою, яка має можливість підключення різних носіїв, достатню ємність акумулятора...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -