Реклама

Google продовжив термін безкоштовного використання Google Meet

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що Google обмежує безкоштовне використання Google Meet, але сьогодні дещо змінилося. Згідно отриманої (офіційної) інформації, Google продовжив термін безкоштовного використання Google Meet і продовжиться до 31 березня.

Спочатку Google планував впровадити обмеження в 60 хвилин на тривалість відеоконцеренцій для безкоштовної версії Google Meet з 30 вересня. Однак тепер компанія оголосила про продовження до 31 березня 2021 року. Правда стоїть позначка – безкоштовний «безліміт» зберігається для користувачів облікових записів Gmail.

Google запустила Google Meet для всіх користувачів весною 2020 року. На той момент сервіс розглядався як одна з кращих альтернатив популярного Zoom. Насправді, у безлімітних дзвінків є обмеження по тривалості - 24 години.

Крім того, умовно безлімітні відеоконференції (тривалість до 300 годин) залишаться надбанням користувачів платних пакетів G Suite і G Suite for Education.

Джерело: Google

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як знайти групи та канали Telegram за кілька кроків

Якщо ви все ще не розумієте, як знайти групи в Telegram, процес простий і його можна виконати кількома способами. Навчитися...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -