Реклама

Google припинив підтримку чергового сервісу

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Google припинив підтримку чергового сервісу, а точніше платформи Daydream VR. Все це пов’язано з випуском операційної системи Android 11. Така інформація зявилася на оновленій сторінці підтримки сервісу Daydream.

Google припинив підтримку чергового сервісу

Google припинила продавати комплекти віртуальної реальності Daydream View рік тому, але багато додатків перестали їх підтримувати задовго до цього. Також підтримка платформи була припинена в смартфонах Pixel, починаючи з моделей 2019 року.

Як повідомляється тепер, програмне забезпечення Daydream VR більше не підтримується Google і додаток Daydream VR не працюватиме коректно на пристроях з Android 11 і новішими версіями ОС. Втім, сторонні додатки з підтримкою Daydream все ще можуть пропонуватися в магазині додатків Google Play.

Джерело: theverge

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Месенджер Viber – інструкція з користування

Додаток Viber – це зручний сервіс, за допомогою якого користувач має можливість писати текстові та записувати голосові повідомлення своїм...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -